fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Poseł Maksymowicz atakuje Ministra Zdrowia

reklama
Wyślij przez
0

Profesor Wojciech Maksymowicz z Porozumienia wypowiedział się na temat aktualnych obostrzeń i pogarszającej się sytuacji w kraju. Skrytykował także ministra Niedzielskiego.

„Liczę na to, że obostrzenia zadziałają w końcu, ale to jest już prawie miesiąc Nieraz tak jest, że nie ma żadnego miejsca w szpitalu i nie można przyjąć chorego na oddział. Myślę, że to spora porażka ministra Niedzielskiego, po tylu miesiącach” – powiedział w rozmowie z Rzeczpospolitą, Wojciech Maksymowicz.

Poseł Porozumienia nie ukrywał, że dostosowywanie obostrzeń do sytuacji, które już miały miejsce, nie jest właściwe i powinno się myśleć z wyprzedzeniem. Jego zdaniem, należy wprowadzić stan klęski żywiołowej, gdyż sytuacja jest bardzo zła, ale zasadnym było zrobić to o wiele wcześniej.

reklama

„Pięciu ekonomistów w tej chwili zarządza walką ochrony zdrowia w Polsce. Cztery osoby z kierownictwa Ministerstwa Zdrowia plus szef NFZ. Coś nie tak chyba jest. Zrezygnowaliśmy z rozwoju sanepidu. Nie każdy rozumie po co jest. To jest nasz wywiad. Na czele sanepidu prawie pół roku jest człowiek, który nie ma pojęcia o zdrowiu publicznym” – powiedział profesor Maksymowicz.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze