fbpx
-0 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

Rosną kontrowersje wobec SM „Jaroty”. Aktywista zadaje pytania sanepidowi

WiadomościRosną kontrowersje wobec SM "Jaroty". Aktywista zadaje pytania sanepidowi

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Sytuacja w spółdzielni ma być bardzo poważna. Niedawno zmarł jeden pracownik, kilku innych jest ponoć pod respiratorami.

O ataku koronawirusa na administrację Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty” pisaliśmy w połowie lutego. To wtedy poinformowano o śmierci jednego z pracowników i zakażeniu kilkudziesięciu pozostałych. Więcej informacji o tym tu: Koronawirus w największej spółdzielni w mieście. Nie żyje pracownik.

Portal Wirtualna Polska opublikował artykuł o brytyjskiej odmianie koronawirusa, w którym twierdzą, że w jednej z olsztyńskich instytucji jest ponad 50 osób zakażonych, 1 osoba zmarła, a kilka jest pod respiratorami. Przyczyną takiego stanu rzeczy miał być jeden pracownik, który nie chciał zrobić testu na COVID, bo bał się trafienia do szpitala. SM „Jaroty” może pasować do tego opisu, o co postanowił zapytać sanepid lokalny aktywista i członek SM „Jaroty”, Andrzej Cieślikowski, który złożył zapytanie do wojewódzkiego i powiatowego sanepidu odnośnie sytuacji w spółdzielni. Pyta on konkretnie czy to spółdzielni z siedzibą na Nagórkach dotyczy opis przedstawiony w mediach. Zaznacza on, że w najnowszym wydaniu gazetki SM „Jaroty” nie ma żadnej wzmianki o tak złej sytuacji w administracji spółdzielni.

Ofiara śmiertelna czadu. To 63-letni mężczyzna

Na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

reklama
reklama
reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze