fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Rosną kontrowersje wobec SM „Jaroty”. Aktywista zadaje pytania sanepidowi

reklama

Sytuacja w spółdzielni ma być bardzo poważna. Niedawno zmarł jeden pracownik, kilku innych jest ponoć pod respiratorami.

O ataku koronawirusa na administrację Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty” pisaliśmy w połowie lutego. To wtedy poinformowano o śmierci jednego z pracowników i zakażeniu kilkudziesięciu pozostałych. Więcej informacji o tym tu: Koronawirus w największej spółdzielni w mieście. Nie żyje pracownik.

Portal Wirtualna Polska opublikował artykuł o brytyjskiej odmianie koronawirusa, w którym twierdzą, że w jednej z olsztyńskich instytucji jest ponad 50 osób zakażonych, 1 osoba zmarła, a kilka jest pod respiratorami. Przyczyną takiego stanu rzeczy miał być jeden pracownik, który nie chciał zrobić testu na COVID, bo bał się trafienia do szpitala. SM „Jaroty” może pasować do tego opisu, o co postanowił zapytać sanepid lokalny aktywista i członek SM „Jaroty”, Andrzej Cieślikowski, który złożył zapytanie do wojewódzkiego i powiatowego sanepidu odnośnie sytuacji w spółdzielni. Pyta on konkretnie czy to spółdzielni z siedzibą na Nagórkach dotyczy opis przedstawiony w mediach. Zaznacza on, że w najnowszym wydaniu gazetki SM „Jaroty” nie ma żadnej wzmianki o tak złej sytuacji w administracji spółdzielni.

reklama

Na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze