fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

„Samotniak” został zniszczony. Dopiero co go wyremontowano

reklama

Jeden z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych budynków Olsztyna otrzymał niedawno nowe oblicze. Niestety, świeżo wyremontowany budynek został uszkodzony.

„Samotniak” położony przy ul. Niepodległości 52/58 przez lata straszył swoim wyglądem i reputacją. Lokatorzy, którzy pojawiali się w tym obiekcie, budzili kontrowersje. Alkohol, narkotyki, pożary czy morderstwa sprawiły, że zdewastowany budynek został oddany do gruntownego remontu, a jego dotychczasowi najemcy wymeldowani do lokali zastępczych. Na początku roku 2021 został oddany do użytku, o czym pisaliśmy tutaj: „Samotniak” w Olsztynie po remoncie.

Budynek długo nie pozostał bez jednak bez skazy. Na początku marca doszło do uszkodzenia ściany na wejściu do jednej z klatek.

Dawny „Samotniak” został uszkodzony. Dopiero co go odremontowano
reklama

Skontaktowaliśmy się z Zakładem Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie, by ustalić co było przyczyną zajścia:

„Któryś z kierowców nie zachował ostrożności i wjechał na to. Sprawca został ustalony” – potwierdził dyrektor Zakładu.

Jak informuje administracja budynku, wykonawca remontu ma naprawić szkody, gdyż budynek jest objęty gwarancją. ZLiBK oczekuje w tej chwili na zakończenie się postępowania, po czym szkody mają zostać naprawione.

„Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze