fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Olsztyn wyprzedaje kolejne działki. Wielkie kwoty wpłyną do budżetu miasta

reklama

Duży sukces miasta Olsztyna. Za sprzedane tereny, udało się uzyskać o wiele wyższe kwoty, niż zakładano.

Od początku roku, miasto z rewelacyjnymi efektami wystawia swoje tereny na sprzedaż. Przypomnijmy, że to w styczniu 2021 roku, padła rekordowa w historii Olsztyna kwota za działkę przy ul. Głowackiego, która trzykrotnie przewyższyła oczekiwane 7,1 mln złotych. O historycznej licytacji i kilku innych sprzedanych terenach pisaliśmy tu: Padła rekordowa kwota za działkę w Olsztynie. Basen sprzedany!, Kolejna działka w Olsztynie sprzedana. Miasto sporo zarobiło, Kościół pozyska kolejną działkę bez przetargu?.

Jak donosi Gazeta Wyborcza, kolejne dwie działki w Olsztynie zostały sprzedane. Jedna z nich znajduje się przy ul. Sarnowskiego, w centrum Olsztyna. Jej ceną wywoławczą było 1,2 mln złotych, a miastu udało się zarobić ponad drugie tyle, gdyż teren sprzedano za 2,75 mln.

reklama

Olsztyn sprzedał także grunt przy ul. Żurawiej. Cena wywoławcza wynosiła 650 tys. zł, a działka została wylicytowana za 1,51 mln zł. Ma to być teren pod usługi rekreacyjno-wypoczynkowe.

Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta Olsztyn wyprzedaje działki. Kolejne wielkie sumy wpłyną do miasta

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze