fbpx
-0 C
Olsztyn
Friday, 9 December, 2022
reklama

Kolejna działka w Olsztynie sprzedana. Miasto sporo zarobiło

WiadomościKolejna działka w Olsztynie sprzedana. Miasto sporo zarobiło

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Niedawno miała miejsce rekordowa transakcja w historii miasta, a już kolejna działka trafiła na sprzedaż. Udało się ugrać niezłą sumę.

Otoczony drzewami parking tuż przy ruchliwym skrzyżowaniu w Olsztynie, to teren, który właśnie został sprzedany. Działka przy ul. Pstrowskiego i ul. Wyszyńskiego o powierzchni 5 tys. m kw. została wystawiona na sprzedaż za 2,5 mln złotych. Olsztyński Arbet dał prawie trzy razy tyle.

Około 7 mln za teren, na którym wedle wstępnych informacji powstanie osiedle. Wskazuje na to brak planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z czym, w miejscu tym musi powstać coś, co wpasuje się do krajobrazu osiedla. Zważywszy na pobliskie bloki i nowego nabywcę, który jest znany ze stawiania budynków mieszkalnych, wszystko wskazuje na nowe miejsca do zamieszkania.

Przypomnijmy, że niedawno miasto sprzedało działkę przy ul. Głowackiego, na której stoi stary basen, za rekordową w historii kwotę 21 mln. Więcej tutaj: Padła rekordowa kwota za działkę w Olsztynie. Basen sprzedany!.

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze