fbpx
20 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Kolejna działka w Olsztynie sprzedana. Miasto sporo zarobiło

reklama

Niedawno miała miejsce rekordowa transakcja w historii miasta, a już kolejna działka trafiła na sprzedaż. Udało się ugrać niezłą sumę.

Otoczony drzewami parking tuż przy ruchliwym skrzyżowaniu w Olsztynie, to teren, który właśnie został sprzedany. Działka przy ul. Pstrowskiego i ul. Wyszyńskiego o powierzchni 5 tys. m kw. została wystawiona na sprzedaż za 2,5 mln złotych. Olsztyński Arbet dał prawie trzy razy tyle.

Około 7 mln za teren, na którym wedle wstępnych informacji powstanie osiedle. Wskazuje na to brak planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z czym, w miejscu tym musi powstać coś, co wpasuje się do krajobrazu osiedla. Zważywszy na pobliskie bloki i nowego nabywcę, który jest znany ze stawiania budynków mieszkalnych, wszystko wskazuje na nowe miejsca do zamieszkania.

reklama

Przypomnijmy, że niedawno miasto sprzedało działkę przy ul. Głowackiego, na której stoi stary basen, za rekordową w historii kwotę 21 mln. Więcej tutaj: Padła rekordowa kwota za działkę w Olsztynie. Basen sprzedany!.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jan

Ostatnio jest jakaś moda stawiania niby ekskluzywnych bloków przy skrzyżowaniach ruchliwych ulic. Kto to kupuje?

masakra

no to teraz zaczekamy jak znowu będą ścieki wybijać. Tamtędy będą trampki jeździć. Arbet weźmnie po 7-8 tys. zł za metr i jeszcze się rzucą na to jak szczerbaci na suchary