7 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Przy al. Sikorskiego budują już ogromny salon meblowy znanej marki

WiadomościPrzy al. Sikorskiego budują już ogromny salon meblowy znanej marki

Salon meblowy Agata Meble, który był przymierzany do stolicy Warmii i Mazur już od dawna, zaraz stanie się faktem. Ratusz wydał pozwolenie na budowę.

reklama

Na działce przy al. Sikorskiego, która leży pomiędzy Nagórkami a Jarotami, stanie nowy salon meblowy, którego mieszkańcy wypatrywali od lat. Popularna sieć Agata Meble zbuduje się w Olsztynie. We wtorek (02.03) ratusz wydał oficjalne pozwolenie na wybudowanie salonu. Potwierdziła to rzeczniczka Urzędu Miasta:

“Pozwolenie obejmuje budowę budynku usługowo-wystawienniczo-handlowego z przyłączami: wodociągowym, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, zbiornikiem p. poż., kanalizacją teletechniczną, oświetleniem terenu, miejscami postojowymi i dojazdami oraz przebudową kolidującego kolektora deszczowego” – przekazała nam Marta Bartoszewicz.

reklama

Już w październiku ubiegłego roku, informowaliśmy o potencjalnym postawieniu sklepu w tej właśnie lokacji. Salon ma zająć powierzchnię około 2 hektarów. Pisaliśmy o tym tutaj: W końcu dotarli do Olsztyna! Jedna z najbardziej znanych marek otworzy ogromny salon meblowy.

Sieć sklepów „Agata Meble” to jeden z liderów wśród sklepów dekoracyjno-meblowych w Polsce. Posiadają około 30 salonów wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju.

Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
universum
2 marca 2021 14:22

super wiadomość zakończy się monopol salonów w olsztynie z cenami i jakością z kosmosu

Pozdro
2 marca 2021 15:41

Bez sensu, potrzebne jak świni siodło , a 80% ludzi ma meble z ikei i ona powinna być wybudowana

Polecane
Ogłoszenia