fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Przy al. Sikorskiego budują już ogromny salon meblowy znanej marki

reklama

Salon meblowy Agata Meble, który był przymierzany do stolicy Warmii i Mazur już od dawna, zaraz stanie się faktem. Ratusz wydał pozwolenie na budowę.

Na działce przy al. Sikorskiego, która leży pomiędzy Nagórkami a Jarotami, stanie nowy salon meblowy, którego mieszkańcy wypatrywali od lat. Popularna sieć Agata Meble zbuduje się w Olsztynie. We wtorek (02.03) ratusz wydał oficjalne pozwolenie na wybudowanie salonu. Potwierdziła to rzeczniczka Urzędu Miasta:

„Pozwolenie obejmuje budowę budynku usługowo-wystawienniczo-handlowego z przyłączami: wodociągowym, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, zbiornikiem p. poż., kanalizacją teletechniczną, oświetleniem terenu, miejscami postojowymi i dojazdami oraz przebudową kolidującego kolektora deszczowego” – przekazała nam Marta Bartoszewicz.

reklama

Już w październiku ubiegłego roku, informowaliśmy o potencjalnym postawieniu sklepu w tej właśnie lokacji. Salon ma zająć powierzchnię około 2 hektarów. Pisaliśmy o tym tutaj: W końcu dotarli do Olsztyna! Jedna z najbardziej znanych marek otworzy ogromny salon meblowy.

Sieć sklepów „Agata Meble” to jeden z liderów wśród sklepów dekoracyjno-meblowych w Polsce. Posiadają około 30 salonów wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju.

Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę Nowa sieć sklepów w Olsztynie już za moment. Jest pozwolenie na budowę

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze