fbpx
19 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

W końcu dotarli do Olsztyna! Jedna z najbardziej znanych marek otworzy ogromny salon meblowy

reklama

Od dawna mówiło się o powstaniu sklepu tej firmy w stolicy województwa. Jak donosi Gazeta Wyborcza zapadają ostatnie decyzje w tej sprawie.

Sieć sklepów „Agata Meble” dąży do postawienia swojego obiektu w Olsztynie. Jeszcze przed budową „Leroy Merlin” obok Galerii Warmińskiej, głośno mówiono, że przedstawiciele sieci „Agata Meble” szukają dogodnej lokalizacji dla swojego sklepu w Olsztynie.

Wygląda na to, że rozmowy są na ostatniej prostej. Według dziennikarzy Wyborczej sklep ma powstać wzdłuż al. Sikorskiego, w okolicy pasa zieleni obok ul. Jarockiej. Szacowane wymiary terenów, które zostaną przeznaczone dla sklepu „Agata Meble” to około 2 hektarów. Postawienie gmachu zostało już zatwierdzone przez kilka instytucji i proces wydaje się zmierzać ku końcowi. Do końca października może zapaść decyzja w tej sprawie.

reklama

Sieć sklepów „Agata Meble” to jeden z liderów wśród sklepów dekoracyjno-meblowych w Polsce. Posiadają około 30 salonów wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anik-Filipo

S U P E R !!!! Poczekam z wymianą mebli :))

Olo

Super , witamy w stolicy Warmii i Mazur!