23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Przegląd opinii klientów Salonów Agata – dlaczego projektowanie kuchni na wymiar jeszcze nigdy nie było tak proste?

Materiał partneraPrzegląd opinii klientów Salonów Agata – dlaczego projektowanie kuchni na wymiar jeszcze...

Kuchnia to często serce domu oraz miejsce spotkań całej rodziny. Spędzamy w niej dużo czasu, dlatego powinna być nie tylko ładna, ale i funkcjonalna. Interesują Cię niepowtarzalne meble, idealnie dopasowane do potrzeb domowników? A może nietypowy układ pomieszczenia nie pozwala na zakup standardowych mebli? W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest zaprojektowanie zabudowy kuchennej od podstaw.

reklama

Kuchnia szyta na miarę – skorzystaj z pomocy projektanta

Nigdy wcześniej nie tworzyłeś aranżacji pomieszczenia i czujesz, że nie masz do tego głowy? A może zwyczajnie brakuje Ci czasu i wolisz powierzyć to zadanie komuś doświadczonemu? Korzystając z usług projektanta, zyskujesz pewność, że kuchnia spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ponadto będzie wygodna, funkcjonalna i stworzona zgodnie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi.

Zdarza się, że pomimo dziesiątek przejrzanych w internecie inspiracji, mamy problem z przelaniem swojej wizji na papier. Zdarzają się też sytuacje odwrotne, kiedy brakuje pomysłu na zagospodarowanie pomieszczenia. Niewielkie rozmiary kuchni czy nietypowy układ ścian utrudniają samodzielne stworzenie projektu. W takim przypadku pomoc fachowca okazuje się niezbędna.

reklama

Projektowanie kuchni w salonach Agata – ile to kosztuje?

W studiach kuchennych Salonów Agata możesz skorzystać z dwóch form współpracy z doświadczonymi projektantami. W obu przypadkach uzyskasz projekt kuchni odpowiadający Twoim potrzebom oraz możliwościom finansowym. Projektanci doradzą również przy wyborze mebli kuchennych i sprzętu AGD.

Pierwsza opcja to planowanie bezpłatne. Konsultacja z fachowcem trwa wówczas ok. 45 min. Na koniec otrzymasz podstawową formę projektu oraz bezpłatną wizualizację wybranych mebli. Planowanie płatne trwa 120 min i kosztuje jedynie 69 zł. W tej cenie otrzymasz dokumentację projektową obejmującą 3 zdjęcia i specyfikację projektu. Usługa obejmuje także wymiarowanie szafek.

Pamiętaj, aby wcześniej umówić się na spotkanie. Możesz to zrobić telefonicznie lub osobiście u sprzedawcy w studiu kuchennym. Jeśli wolisz zacząć projektowanie samodzielnie, nie wahaj się i sprawdź też opinie o planerze kuchni Salonów Agata.

reklama

Kuchnia bez wychodzenia z domu – projektowanie online

Planer online do projektowania kuchni to doskonałe narzędzie umożliwiające stworzenie wymarzonych mebli kuchennych. Program jest całkowicie darmowy i łatwy w obsłudze. Pozwala na dowolne komponowanie zabudowy i sprzętów oraz na bieżąco podsumowuje wartość projektu. Zanim zaczniesz projektować – dokonaj dokładnych pomiarów pomieszczenia. Na stronie Salonów Agata znajdziesz szczegółowy przewodnik, w którym zebrano porady dotyczące tego, jak dokonywać pomiarów oraz tworzyć wizualizację.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Prezydentka
9 lutego 2023 13:43

Baby do garów!

Polecane
Ogłoszenia