fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Olsztynianin strzelał nocą z nielegalnej kuszy

reklama

Na broń leżącą na jednym z siedzeń osobowego auta natknęli się funkcjonariusze olsztyńskiej drogówki. Jak tłumaczył mundurowym 35-letni mieszkaniec miasta, nie wiedział, że trzeba mieć na nią pozwolenie. 

Wczoraj około godz. 1.30 policjanci ruchu drogowego z Olsztyna na ul. Bałtyckiej zatrzymali do kontroli osobową kię. W trakcie interwencji na przednim siedzeniu pasażera zauważyli wystającą spod kurtki kuszę – urządzenie było naciągnięte. 35-latek powiedział funkcjonariuszom, że właśnie wracał z nocnego strzelania do drzew.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że od kilku miesięcy jest właścicielem kuszy. Nie był pewien, czy trzeba mieć na nią pozwolenie. Przekonywał funkcjonariuszy, że opinie w Internecie na ten temat są podzielone i nie wiedział komu wierzyć – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

reklama

Policjanci zabezpieczyli kuszę cięciwową i trzy bełty. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności, w jakich mieszkaniec Olsztyna kupił urządzenie i go używał.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: