fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 24 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Olsztynianin strzelał nocą z nielegalnej kuszy

Wiadomości Olsztynianin strzelał nocą z nielegalnej kuszy

Na broń leżącą na jednym z siedzeń osobowego auta natknęli się funkcjonariusze olsztyńskiej drogówki. Jak tłumaczył mundurowym 35-letni mieszkaniec miasta, nie wiedział, że trzeba mieć na nią pozwolenie. 

Wczoraj około godz. 1.30 policjanci ruchu drogowego z Olsztyna na ul. Bałtyckiej zatrzymali do kontroli osobową kię. W trakcie interwencji na przednim siedzeniu pasażera zauważyli wystającą spod kurtki kuszę – urządzenie było naciągnięte. 35-latek powiedział funkcjonariuszom, że właśnie wracał z nocnego strzelania do drzew.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że od kilku miesięcy jest właścicielem kuszy. Nie był pewien, czy trzeba mieć na nią pozwolenie. Przekonywał funkcjonariuszy, że opinie w Internecie na ten temat są podzielone i nie wiedział komu wierzyć – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Policjanci zabezpieczyli kuszę cięciwową i trzy bełty. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności, w jakich mieszkaniec Olsztyna kupił urządzenie i go używał.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

6
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x