fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Miał ochotę na coś słodkiego – ukradł dwie skrzynki pączków

reklama

Policjanci zatrzymali 40-latka, który ukradł sprzed sklepu dwie skrzynki pączków. Mężczyzna tłumaczył dzielnicowemu, że „miał ochotę na coś słodkiego”, ale policjant tak szybko odzyskał jego łup, że nie zdążył zjeść ani jednego pączka.

Policja poinformowała, że po 6 rano sprzed sklepu spożywczego w Węgorzewie zniknęły dwie skrzynki z pączkami. Skrzynki z pieczywem stały przed sklepem od 4 rano, ale gdy właściciel otwierał sklep zauważył, że brakuje pączków. Zaalarmował policję.

„Interwencję w tej sprawie podjęli dzielnicowi, dobrze znający swój rejon, i już po chwili od zgłoszenia zapukali do drzwi jednego z mieszkańców Węgorzewa. Ich podejrzenia się potwierdziły. W pokoju 40-latka funkcjonariusze znaleźli dwie skrzynki ze słodkim pieczywem. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że miał ochotę na coś słodkiego z rana i skorzystał z okazji. Na szczęście sprawca jeszcze nie zdążył spróbować słodkości i funkcjonariusze odzyskali całe skradzione mienie” – poinformowała policja.

reklama

Wartość skradzionych pączków wynosiła 130 zł. Złodziej dostał mandat, policja nie podała jego wysokości.

Właściciel sklepu zadowolony z odzyskania dwóch skrzynek pączków osobiście przyjechał do komendy w Węgorzewie i podziękował „za bardzo szybką reakcję i odzyskanie skradzionego mienia”. 

Przeczytaj także:

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: