fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Wysoki poziom wód w rzekach Warmii i Mazur

reklama

Utrzymuje się wysoki poziom wody w rzekach na terenie naszego województwa. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia hydrologiczne o możliwym wezbraniu wody w rzekach z przekroczeniem stanów ostrzegawczych i alarmowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

W związku z występującym spływem wód roztopowych przewiduje się dalszy wzrost poziomu wody w rzekach do strefy wody wysokiej, lokalnie powyżej stanów ostrzegawczych. Miejscami, w związku z utrzymującymi się zjawiskami lodowymi, mogą wystąpić utrudnienia przepływu i związane z tym większe wahania stanu.

Warmińsko-Mazurscy strażacy utrzymują w gotowości sprzęt ratowniczy oraz logistyczny oraz monitorują poziom wody w rzekach i stan wałów przeciwpowodziowych.

reklama

Wysoki poziom wód w rzekach Warmii i Mazur Wysoki poziom wód w rzekach Warmii i Mazur Wysoki poziom wód w rzekach Warmii i Mazur Wysoki poziom wód w rzekach Warmii i Mazur

fot. KW PSP Olsztyn

Źródło: KW PSP Olsztyn

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze