fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Strażacy walczyli o życie dziecka. Chłopiec zmarł

reklama

Strażacy dostali wezwanie do nagłego zatrzymania krążenia u młodego chłopca. Żadna karetka nie była dostępna, a liczył się czas. Niestety, dziecka nie udało się uratować.

W poniedziałek (22.02) koło godz. 21:41 dyspozytor przyjął wezwanie dot. zatrzymania krążenia u młodego chłopca. Na miejsce wysłano straż pożarną z Mrągowa i Wierzbowa , z racji na brak wolnej karetki. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce, potwierdzili zatrzymanie krążenia u dziecka i przystąpili do reanimacji. Po czasie do strażaków dołączył Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął czynności ratunkowe i przystąpił do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, po około godzinnych działaniach reanimacyjnych, dziecka nie udało się uratować. Więcej informacji: WM-998

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze