fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Strażacy walczyli o życie dziecka. Chłopiec zmarł

Wiadomości Strażacy walczyli o życie dziecka. Chłopiec zmarł

Strażacy dostali wezwanie do nagłego zatrzymania krążenia u młodego chłopca. Żadna karetka nie była dostępna, a liczył się czas. Niestety, dziecka nie udało się uratować.

W poniedziałek (22.02) koło godz. 21:41 dyspozytor przyjął wezwanie dot. zatrzymania krążenia u młodego chłopca. Na miejsce wysłano straż pożarną z Mrągowa i Wierzbowa , z racji na brak wolnej karetki. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce, potwierdzili zatrzymanie krążenia u dziecka i przystąpili do reanimacji. Po czasie do strażaków dołączył Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął czynności ratunkowe i przystąpił do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, po około godzinnych działaniach reanimacyjnych, dziecka nie udało się uratować. Więcej informacji: WM-998

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 7
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x