fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Samobójstwo na ul. Dworcowej? Kolejny mężczyzna wyskoczył z tej samej klatki

Wiadomości Samobójstwo na ul. Dworcowej? Kolejny mężczyzna wyskoczył z tej samej klatki

Młody mężczyzna wyskoczył z okna na klatce przy ul. Dworcowej. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Kilka miesięcy wcześniej, w tej samej klatce doszło do podobnej tragedii.

W niedzielę (21.02) koło godz. 20, policjanci otrzymali wezwanie do mężczyzny, który wyskoczył z okna jednego z bloków przy ul. Dworcowej. Na miejscu pojawiła się karetka, strażacy oraz policja. Mężczyzna ma około 20-lat, wyskoczyć miał z 10 piętra. Więcej o zdarzeniu powiedział nam rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Andrzej Jurkun:

„Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że z jednego z pięter w wieżowcu na terenie miasta upadł z wysokości mężczyzna. Na miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol, którzy wraz ze strażakami udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej. Po chwili został on zabrany przez załogę pogotowia do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia”

Mężczyzna spadł na daszek od klatki, co najprawdopodobniej mogło uratować mu życie.

Jak się okazało, jest to ten sam wieżowiec i ta sama klatka, z której 28 listopada 2020 roku, wyskoczył 32-letni mężczyzna. Ten nie przeżył skoku, zmarł w szpitalu. Jak udało nam się wtedy nieoficjalnie ustalić, samobójca skoczył z jednego z okien między 9 a 11 piętrem. Pisaliśmy o tym tutaj: Upadek z wieżowca. Młody mężczyzna nie żyje.

Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x