8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

TVN walczy z dopalaczami w Olsztynie

GalerieTVN walczy z dopalaczami w Olsztynie
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wczoraj (9.02) TVN wyemitował program „Uwaga!”, w którym przedstawiono problem dopalaczy sprzedawanych na olsztyńskim Zatorzu.

TVN walczy z dopalaczami w Olsztynie
reklama

Reporterów „Uwagi!” zainteresował sklep z dopalaczami na olsztyńskim Zatorzu. W wieczornej scenerii reporter spotkał się m.in. z mieszkańcami dzielnicy nieopodal sklepu. Ludziom towarzyszyli strażnicy miejscy, czy Nelly Antosz, radna.

reklama

W programie przypomniano m.in. liczne protesty i demonstracje przeciwko sprzedaży dopalaczy, w których brali udział m.in. uczniowie z Zatorza. W materiale wyemitowanym przez stację mogliśmy zobaczyć, jak wyglądają klatki schodowe w pobliżu sklepu, na których – zdaniem mieszkańców – przesiaduje bezdomna młodzież oraz użytkownicy dopalaczy.

Obraz, jaki jawi się w materiale reporterów „Uwagi! to prawdziwa Sodoma i Gomora: naćpana młodzież, zniszczone klatki cuchnące moczem i wymiocinami. Mieszkańcy, którzy zgodzili się na wystąpienie przed kamerą sugerowali także, że boją się o własne zdrowie, bo niekiedy klienci sklepu z dopalaczami, im grożą.

reklama

W programie pojawił się także ojciec jednego z nastolatków, który zmarł po zażyciu dopalaczy, a także rzecznik Straży Miejskiej w Olsztynie Grzegorz Szczęsnowicz, który tłumaczył, że służby miejskie są w kropce, bo prawo nie zabrania sprzedaży takich substancji.

Poniżej część programu:

Więcej na stronie UWAGA! TVN.

reklama
reklama
reklama
reklama

18 KOMENTARZY

18 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama