fbpx
19 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Pożar w bloku mieszkalnym. Jedna osoba zginęła

reklama

Pozostałych mieszkańców ewakuowano. Wstępne informacje mówiły o wybuchu gazu w tym budynku.

Do zdarzenia doszło w sobotę (30.01) w Górowie Iławeckim przy ul. Armii Krajowej, w godzinach przedpołudniowych. Według wstępnych informacji, uzyskanych przez strażaków, w budynku miało dojść do wybuchu butli gazowej. Po przybyciu na miejsce, ratownicy ustalili, że wezwanie dotyczy pożaru, który znacznie się rozprzestrzenił. Ogniem objęte były dwa mieszkania na 3 piętrze.

reklama

Ewakuowano 5 mieszkańców budynku, niestety, w wyniku pożaru zginęła 70-letnia kobieta. Na miejscu pracowało 11 strażaków. Prawdopodobną przyczyną pożaru, było rozszczelnienie butli gazowej.

Pożar w bloku mieszkalnym. Jedna osoba zginęła

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anka

Moja mama o mały włos nie wysadziła w powietrze całego wieżowca. Wężyk od gazu się poluzował. W momencie kiedy wstawiła czajnik na herbatę nastąpił wybuch. Na szczęście w to letnie popołudnie było otwarte okno przez które wypadła kula ognia.Po chwili w mieszkaniu było pogotowie, pogotowie gazowe i straż pożarna. Tym razem się udało…