fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

V.S.20 wciąż przeciwko obostrzeniom. Na imprezach karaoke tłumy

Wiadomości V.S.20 wciąż przeciwko obostrzeniom. Na imprezach karaoke tłumy

Akcja OtwieraMY cały czas trwa. Lokale nie poddają się obostrzeniom i organizują kolejne wydarzenia. Tym razem powracamy do V.S.20.

Pub V.S.20 nie poddaje się i wychodzi naprzeciw ograniczeniom. Cały czas pojawiają się informacje na temat nowych wydarzeń w tym miejscu. Ostatnio zorganizowano tam karaoke, a w planach jest jeszcze więcej imprez.

Właściciele tego miejsca dostali już wezwanie od sanepidu i zawiadomienie o wszczęciu postępowania: Sanepid rozpoczyna postępowanie przeciwko lokalowi, który otworzył się mimo zakazu w Olsztynie, jednak nie powstrzymuje ich to przed zapraszaniem ludzi w swoje progi:

Już w PONIEDZIAŁEK i ŚRODĘ startujemy z imprezami karaoke! Zapraszamy do wspólnego śpiewania od godziny 20 do 1 w nocy. WIĘCEJ MOCY NA POCZĄTEK TYGODNIA!” – czytamy na stronie lokalu.

Posted by V.S.20 on Monday, January 25, 2021

Posted by V.S.20 on Monday, January 25, 2021

Już w PONIEDZIALEK i ŚRODĘ Startujemy z imprezami karaoke! Zapraszamy do wspólnego śpiewania od godziny 20 do 1 w nocy. WIĘCEJ MOCY NA POCZĄTEK TYGODNIA!WJAZD FREE ! ! !

Posted by V.S.20 on Wednesday, January 20, 2021

Posted by V.S.20 on Monday, January 25, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 3

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

7
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x