fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ogień trawił dach domu. Osiem zastępów straży walczyło z pożarem

Wiadomości Ogień trawił dach domu. Osiem zastępów straży walczyło z pożarem

Pożar budynku zauważyli mężczyźni, którzy akurat przejeżdżali obok. Poinformowali właściciela domu o pożarze i pomogli w próbach gaszenia.

Do zdarzenia doszło w piątek (22.01) koło godz. 8:20 w Dobrym Mieście. Według relacji OSP Dobre Miasto, pożar zauważyli przejeżdżający mężczyźni z firmy „Dar Warmii”, którzy zlokalizowali źródło dymu, poinformowali nieświadomego właściciela budynku o pożarze dachu i przystąpili do pomocy w gaszeniu, używając gaśnic. Na miejsce wysłano 8 zastępów straży pożarnej, ogień znacznie się rozwinął, po kilkugodzinnej akcji udało się ugasić pożar.

Nikomu nic się nie stało. Spłonęła część dachu i elewacji. Nie ustalono przyczyny pożaru.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x