fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Dalsze trudności związane z nowymi tramwajami w Olsztynie

Wiadomości Dalsze trudności związane z nowymi tramwajami w Olsztynie

Miasto nie może dogadać się z tureckim producentem w kwestii stanu technicznego pojazdu. Pojawiają się pewne zastrzeżenia – informuje Wyborcza Olsztyn.

Odbiór nowych pojazdów, które mają poruszać się po szynach Olsztyna trwa od początku 2020 roku. Nowe Panoramy pojadą po nowej linii tramwajowej, której budowa ma niedługo ruszyć. Pierwszy nowy tramwaj przyjechał do Olsztyna w lutym 2020 roku, następny pod koniec roku, a teraz przybyły kolejne dwa. Łącznie w mieście ma być ich 12.

Jak ustaliła Wyborcza Olsztyn, sprawa się komplikuje. Miasto nie jest zadowolone ze stanu technicznego pojazdów. Pierwsza Panorama, która przybyła tu w lutym, wciąż nie przeszła pomyślnie odbioru technicznego. Przypomnijmy, że o problemach związanych ze stanem nowych pojazdów pisaliśmy już tutaj: Nowe tramwaje niezdatne do użytku? Pojawia się niezgodność z zamówieniem.

Sprawą, która wydaje się dobiegać końca, jest wybór wykonawcy nowej linii tramwajowej w Olsztynie. Przeciągająca się kwestia ma szansę w końcu dobiec końca, trwają ostatnie rozmowy w tej sprawie. Pisaliśmy o tym tutaj: Druga linia tramwajowa w Olsztynie – analizy już w marcu, Kolejna komplikacja z nową linią tramwajową w Olsztynie. Sprawa trafia do sądu.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x