fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Przedsiębiorcy olsztyńscy „sięgają po swój honor”? Podsumowanie otwarcia lokali

Wiadomości Przedsiębiorcy olsztyńscy „sięgają po swój honor"? Podsumowanie otwarcia lokali

Coraz więcej przedsiębiorców w Olsztynie otwiera swoje lokale mimo panujących obostrzeń. Olsztyńscy posłowie okazują im wsparcie i obserwują zachowania sanepidu i policji w trakcie kontroli.

Właściciele klubów, restauracji i innych lokali licznie biorą udział w Strajku Przedsiębiorców. Takie działania podejmowane są w całej Polsce. W Olsztynie również takich przypadków nie brakuje.

Olsztyńskie kluby i restauracje powoli się otwierają. Panuje tam reżim sanitarny i przestrzegane są wszystkie wymogi zapewniające bezpieczeństwo uczestnikom zabaw i klientom. Z informacji podawanych przez właścicieli wiemy, że kontrole sanepidu przebiegają dość spokojnie. Czuwają nad tym olsztyńscy posłowie, m.in Monika Falej i Paweł Papke, którzy okazują przedsiębiorcom wsparcie.

Właściciele otwieranych miejsc zapraszają kolejne osoby do wzięcia udziału w strajku:
„Róbmy swoje, otwierajmy się. Sięgamy po swoje prawa, po swoje życie i po swój honor.” – mówi właściciel olsztyńskiej restauracji.

Podsumowanie interwencji w V.S.20 !Wczoraj wieczorem interweniowałam z Posłem Paweł Papke – Poseł na Sejm RP , aby…

Posted by Monika Falej on Saturday, January 16, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 41
Nie lubię 8

17 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


17 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

17
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x