fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Areszt podejrzanego o zabójstwo

Wiadomości Areszt podejrzanego o zabójstwo

Sąd Rejonowy w Kętrzynie 8 stycznia 2021 r. zastosował tymczasowe aresztowanie wobec Patryka S. podejrzanego o zabójstwo mężczyzny w miejscowości Solanka w gminie Srokowo.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie skierował do miejscowego Sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec Patryka S. podejrzanego o dokonanie zabójstwa Remigiusza K. Do tego zdarzenia miało dojść w dniu 5 stycznia 2021 r. w miejscowości Solanka znajdującej się na terenie gminy Srokowo.

Sąd Rejonowy w Kętrzynie w dniu 8 stycznia 2021 r. przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec Patryka S. tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

W ocenie Sądu, zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec Patryka S. uzasadnione jest m. in. grożącą mu surową karą. Zdaniem Sądu, dodatkowo istnieje realne zagrożenie, że Patryk S. pozostając na wolności mógłby utrudniać dalszy prawidłowy tok postępowania w tej sprawie podejmując próbę ucieczki bądź ukrywania się przed organami ścigania oraz wymiaru sprawiedliwości, ukrywając lub niszcząc dowody w tej sprawie, jak również nakłaniając inne osoby do składania fałszywych, ale korzystnych dla siebie zeznań.

Pisaliśmy o tym tutaj: Doszło do zabójstwa w wyniku kłótni z konkubiną

Źródło: Sąd Okręgowy w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x