fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Doszło do zabójstwa w wyniku kłótni z konkubiną

reklama

Doszło do zabójstwa. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Jak dowiadujemy się z kętrzyńskiego serwisu wm.pl informacyjnego, w gm. Srokowo miało miejsce zabójstwo, jednak nie ma jeszcze żadnych szczegółów.

„Informację o zabójstwie potwierdza kętrzyńska policja, jednak nie udziela żadnych informacji. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury.” – mówi asp. Ewelina Piaścik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

reklama

Krzysztof Stodolny, Rzecznik prasowy Prokuratury Rejonowej w Olsztynie w rozmowie z kętrzyńską redakcją wm.pl zdradził, że jakiekolwiek informacje dotyczące tej sprawy będzie mógł podać dopiero 8 stycznia.

Z nieoficjalnych informacji, które podał kętrzyński serwis wynika, że ofiarą jest ok. 46-letni mężczyzna, a do zdarzenia doszło w wyniku jego kłótni z konkubiną oraz jej synem.

Źródło: Ketrzyn.wm.pl

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: