fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny w Olsztynie

Wiadomości Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny w Olsztynie

Sprawa jest tajemnicza. Policja na chwilę obecną nie ujawnia szczegółów.

Wiadomo, że dziś po godzinie 10:00 przypadkowa osoba zauważyła zwłoki młodego mężczyzny na ul. Synów Pułku. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza w tym technik kryminalistyki. W czynnościach uczestniczy prokurator. Ciało denata zostało zabezpieczone do prosektorium i dalszych badań sekcyjnych.

AKTUALIZACJA

Morderstwo w Olsztynie. Znaleziono zwłoki

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 3
Nie lubię 6

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x