fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Morderstwo w Olsztynie. Znaleziono zwłoki

Wiadomości Morderstwo w Olsztynie. Znaleziono zwłoki

Prokuratura Rejonowa w Olsztynie nie ma wątpliwości, że mężczyzna, którego ciało zostało znalezione wczoraj przy ul. Synów Pułku, został zamordowany.

Wczorajsze informacje o znalezieniu zwłok 33-letniego mężczyzny nie dawały jednoznacznej przyczyny jego śmierci. Ustalono to dopiero dziś, w wyniku sekcji. Prokuratura nie ukrywa, że obrażenia jednoznacznie wskazują na morderstwo.

Ustalono, iż do śmierci pokrzywdzonego przyczyniły się osoby trzecie. Mechanizm śmierci to krwiaki czaszkowo-mózgowe, powstałe w wyniku silnych uderzeń w głowę” – mówi prokurator Daniel Brodowski w Radio Olsztyn.

Policja ustala okoliczności morderstwa w celu wykrycia jego sprawcy.

O sprawie pisaliśmy wczoraj: Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny w Olsztynie

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny w Olsztynie Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 7
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x