fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kolejna kolizja na śliskim zakręcie

Wiadomości Kolejna kolizja na śliskim zakręcie

To nie pierwszy wypadek na tym odcinku drogi w Lubajnach koło Ostródy. Tym razem zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Śliska nawierzchnia jezdni powodem zdarzenia.

Łącznie trzy samochody osobowe zostały dziś uszkodzone w Lubajnach. Dwa są rozbite po zderzeniu ze sobą – toyota i volkswagen, a jeden wpadł do pobliskiego rowu, z powodu utracenia przez kierowcę kontroli nad pojazdem. Oba zdarzenia mogło spowodować – jak określił to jeden z kierowców – drogowe „lodowisko”.

Z informacji podanych przez st. kpt. Grzegorza Różańskiego, oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, wynika, że w zderzeniu dwóch samochodów ucierpiały łącznie 3 osoby. Wszystkie są ranne, jednak nie jest to zbyt poważne. Pierwszą pomocą na miejscu zajęli się strażacy.

Droga została zabezpieczona przez policjantów obecnych na miejscu zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x