fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Najman pozywa swojego rywala z Iławy. Zawodnik żąda od niego fortuny

Wiadomości Najman pozywa swojego rywala z Iławy. Zawodnik żąda od niego fortuny

Marcin Najman po przegranej walce z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim pozywa zawodnika z Iławy. Powodem ma być naruszenie dóbr osobistych.

Na gali FAME MMA 8, Marcin Najman miał zmierzyć się z młodym celebrytą, byłym uczestnikiem Top Model, Ex na plaży czy Warsaw Shore – Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. W dniu walki, Marcin Najman po rozpoczęciu starcia w formule bokserskiej najpierw obalił swojego przeciwnika, a potem go kopnął i walka została zakończona po raptem 30 sekundach przez dyskwalifikację na korzyść Kasjusza. Pisaliśmy o tym tutaj: Kompromitacja znanego pięściarza na gali. Zwycięstwo zawodnika z Iławy.

Jak się okazało, Marcin Najman z premedytacją zaatakował swojego rywala nieprzepisowo. Wszystko miało być związane z wcześniejszymi wypowiedziami „Don Kasjo”, który w wywiadzie miał zarzucić Najmanowi romans z Moniką Godlewską, do którego miało dojść podczas gali FAME MMA 5, na której oboje występowali. Najman stwierdził, że takimi oskarżeniami Życiński zaatakował bezpośrednio jego rodzinę i tak tego nie zostawi. Ostatecznie zamiast pokazać przeciwnikowi wyższość w ringu, postanowił doprowadzić do swojej dyskwalifikacji i pozwać Życińskiego. W zamian zadośćuczynienia oczekuje, że „Don Kasjo” wystosuje publiczne przeprosiny oraz zapłaci Najmanowi 50 tys. złotych.

Póki co Kasjusz Życiński nie odniósł się do pozwu przygotowanego przez Marcina Najmana.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 25

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x