fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Unikał policjantów. Dorwali go w bocznej alejce

Wiadomości Unikał policjantów. Dorwali go w bocznej alejce

Policjanci od razu wyczuli, że spacerowicz, nie chce się z nimi spotkać. I tym razem intuicja nie zawiodła mundurowych. W trakcie legitymowania okazało się, że 30- latek poszukiwany był przez sąd, a w dodatku posiadał przy sobie marihuanę.

W piątek (27.11.20r.) parę minut przed godz. 21:00 na ulicy M. Konopnickiej w Szczytnie, funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego szczycieńskiej komendy, zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu gwałtownie przyśpieszył. Mundurowi postanowili wylegitymować go, gdyż znany im był z wcześniejszych interwencji. W trakcie podjętych przez nich czynności, okazało się, że 38-latek jest osobą poszukiwaną. Sąd Rejonowy w Szczytnie wymierzył mu zastępczą karę pozbawienia wolności za ówcześnie popełnione wykroczenia. Mężczyzna mógł jednak uwolnić się od odsiadki, pod warunkiem, że wpłaci ciążącą na nim grzywnę w kwocie 1000 złotych. Interwencja ta zakończyłaby się pomyślnie dla 38-latka, gdyż jego siostra zobowiązała się uregulować tą należność. Sprawy jednak potoczył się inaczej. Okazało się, że w trakcie przeszukania jego odzieży wierzchniej, mundurowi ujawnili przy nim środki odurzające w postaci marihuany.

Chcąc nie chcąc, 38-latek i tak został zatrzymany. Noc spędził w policyjnej celi. W sobotę (28.11.20r.) został przesłuchany przez szczycieńskich śledczych i usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu dodatkowo, kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Szczytno

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 3
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x