fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Hitowe zdjęcie przeniesione na mur w Olsztynie. Odważne graffiti

WiadomościHitowe zdjęcie przeniesione na mur w Olsztynie. Odważne graffiti

Powstał kolejny mural o dzikach. Tym razem nawiązuje do zdjęcia dzika z psem w dwuznacznej sytuacji, które szybko stało się popularne wśród Internautów.

reklama

Dziki, które od wielu lat były stałymi bywalcami w Olsztynie, zostały nie tylko utrapieniem mieszkańców czy tematem do rozmów, ale i obiektem sztuki. O piosence dla dzików i graffiti z nimi w roli głównej pisaliśmy tutaj: Powstała piosenka i teledysk o olsztyńskich dzikachNajpierw piosenka, teraz graffiti. Dzik staje się symbolem Olsztyna.

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

reklama

Na początku października, na portalach społecznościowych zamieszczono zdjęcie dzika z psem w dwuznacznej sytuacji, o czym pisaliśmy tutaj: Cały Olsztyn „huczy” o zdjęciu dzika z psem w dwuznacznej sytuacji. Szybko zweryfikowaliśmy, że zdjęcie nie pochodzi z Olsztyna, ani okolic, jednak dla mieszkańców, którzy z dzikami obcowali niemalże na co dzień, oczywistą sprawą wydawało się, że fotografię zrobiono w naszym regionie.

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

reklama

Wygląda na to, że zdjęcie stało się inspiracją dla jakiegoś olsztyńskiego artysty. Na ul. Synów Pułku, na murze, który jest rozpoznawalny z umieszczanych na nich murali, pojawiło się odwzorowanie wcześniej wspomnianej fotografii. Na ten moment nie ma pewności kto jest autorem tego graffiti.

Warto wspomnieć, że choć dziki przez lata wyraźnie zaznaczały swoją obecność w Olsztynie i okolicach, to na ten moment jest ich coraz mniej. Potwierdzają to eksperci, o czym pisaliśmy kilka dni temu tu: Dziki znikają z Olsztyna.

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w OlsztynieNowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Xyz
25 listopada 2020 11:49

Ochyda

Zefir
25 listopada 2020 11:20

Inteligent musiał to zrobić.

Polecane
Ogłoszenia