fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Hitowe zdjęcie przeniesione na mur w Olsztynie. Odważne graffiti

reklama

Powstał kolejny mural o dzikach. Tym razem nawiązuje do zdjęcia dzika z psem w dwuznacznej sytuacji, które szybko stało się popularne wśród Internautów.

Dziki, które od wielu lat były stałymi bywalcami w Olsztynie, zostały nie tylko utrapieniem mieszkańców czy tematem do rozmów, ale i obiektem sztuki. O piosence dla dzików i graffiti z nimi w roli głównej pisaliśmy tutaj: Powstała piosenka i teledysk o olsztyńskich dzikachNajpierw piosenka, teraz graffiti. Dzik staje się symbolem Olsztyna.

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

reklama

Na początku października, na portalach społecznościowych zamieszczono zdjęcie dzika z psem w dwuznacznej sytuacji, o czym pisaliśmy tutaj: Cały Olsztyn „huczy” o zdjęciu dzika z psem w dwuznacznej sytuacji. Szybko zweryfikowaliśmy, że zdjęcie nie pochodzi z Olsztyna, ani okolic, jednak dla mieszkańców, którzy z dzikami obcowali niemalże na co dzień, oczywistą sprawą wydawało się, że fotografię zrobiono w naszym regionie.

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

Wygląda na to, że zdjęcie stało się inspiracją dla jakiegoś olsztyńskiego artysty. Na ul. Synów Pułku, na murze, który jest rozpoznawalny z umieszczanych na nich murali, pojawiło się odwzorowanie wcześniej wspomnianej fotografii. Na ten moment nie ma pewności kto jest autorem tego graffiti.

Warto wspomnieć, że choć dziki przez lata wyraźnie zaznaczały swoją obecność w Olsztynie i okolicach, to na ten moment jest ich coraz mniej. Potwierdzają to eksperci, o czym pisaliśmy kilka dni temu tu: Dziki znikają z Olsztyna.

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w OlsztynieNowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

Nowe, nietypowe graffiti z dzikiem i psem w roli głównej w Olsztynie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze