fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 27 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Cały Olsztyn „huczy” o zdjęciu dzika z psem w dwuznacznej sytuacji

Wiadomości Cały Olsztyn "huczy" o zdjęciu dzika z psem w dwuznacznej sytuacji

Po olsztyńskich mediach społecznościowych rozprzestrzenia się nietypowe ujęcie psa i dzika… w trakcie kopulacji. Mieszkańcy są pewni, że to zdjęcie z Olsztyna.

Dziesiątki czytelników przesyła nam niecodzienną fotografię. Na zdjęciu zrobionym z auta, widać psa oraz dzika w dwuznacznej sytuacji. Fotografia szybko zaczęła rozprzestrzeniać się po Facebooku, gdzie wielu mieszkańców Olsztyna uznało, że zdjęcie zostało zrobione tutaj.

Olsztyniacy zwariowali na punkcie zdjęcia dzika z psem

Z naszych informacji wynika, że akt uwieczniony na zdjęciu, nie dokonał się w Olsztynie, ani nawet okolicach. Olsztyniacy przyzwyczaili się do dzików na tyle, że stają się one symbolem naszego miasta. Coraz częściej pojawiają się też w lokalnej sztuce: Najpierw piosenka, teraz graffiti. Dzik staje się symbolem OlsztynaPowstała piosenka i teledysk o olsztyńskich dzikach.

Choć dziki wciąż są jednym z głównym tematów w mieście, to widziane są coraz rzadziej. Odławianie, choroba ASF oraz liczne wypadki z ich udziałem, według urzędników mogły zmniejszyć ich populację w naszych okolicach nawet o połowę.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
Lubię to 9
Nie lubię 14

15 KOMENTARZE

  1. Bujda to jest fotomontarz,mieszkam na wsi i nigdy w życiu między dźwiękiem a psem do takiej sytuacji nie dojdzie to nie możliwe.Natomiast i najszybciej dźik psa by stratował i zabił,zwłaszcza locha z małymi a samiec tym bardziej gdy poszukuje samicy.

    2
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: