fbpx
6 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Cały Olsztyn „huczy” o zdjęciu dzika z psem w dwuznacznej sytuacji

reklama

Po olsztyńskich mediach społecznościowych rozprzestrzenia się nietypowe ujęcie psa i dzika… w trakcie kopulacji. Mieszkańcy są pewni, że to zdjęcie z Olsztyna.

Dziesiątki czytelników przesyła nam niecodzienną fotografię. Na zdjęciu zrobionym z auta, widać psa oraz dzika w dwuznacznej sytuacji. Fotografia szybko zaczęła rozprzestrzeniać się po Facebooku, gdzie wielu mieszkańców Olsztyna uznało, że zdjęcie zostało zrobione tutaj.

Olsztyniacy zwariowali na punkcie zdjęcia dzika z psem

reklama

Z naszych informacji wynika, że akt uwieczniony na zdjęciu, nie dokonał się w Olsztynie, ani nawet okolicach. Olsztyniacy przyzwyczaili się do dzików na tyle, że stają się one symbolem naszego miasta. Coraz częściej pojawiają się też w lokalnej sztuce: Najpierw piosenka, teraz graffiti. Dzik staje się symbolem OlsztynaPowstała piosenka i teledysk o olsztyńskich dzikach.

Choć dziki wciąż są jednym z głównym tematów w mieście, to widziane są coraz rzadziej. Odławianie, choroba ASF oraz liczne wypadki z ich udziałem, według urzędników mogły zmniejszyć ich populację w naszych okolicach nawet o połowę.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

18 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


18 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze