fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Lenka wciąż walczy. Ruszają kolejne zbiórki na pomoc

Wiadomości Lenka wciąż walczy. Ruszają kolejne zbiórki na pomoc

Rodzice Lenki nie poddają się i wierzą, że uda zebrać się pieniądze na najdroższy lek świata, który uratuje ich córkę.

O niespełna dwuletniej Lence i jej walce z SMA pisaliśmy już tutaj: Rodzice proszą o pomoc dla ich chorej córki – liczy się każda złotówka. Na dzień dzisiejszy zebrano już ponad 2 miliony złotych. Niestety, to wciąż za mało.

Ruszyła dodatkowa zbiórka, która ma zachęcić internautów do wpłat na rzecz pomocy Lenki. „Podaj dalej” to anonimowa zrzutka, inspirowana filmem o takim samym tytule:

„Co należy zrobić?

1. Anonimowo wpłać 1 PLN na tę skarbonkę. Dlaczego anonimowo? Ponieważ w życiu tym „w realu” nie wiemy kto komu przekazał dalej dobry uczynek. Wiemy po prostu, że trafił do nas od osoby którą znamy.

2. Podaj dalej skarbonkę trzem osobom. Trzem osobom, które wiesz, że nie przejdą obojętnie obok Twojej prośby. Nie sposób wysłać trzystu osobom link do zbiórki. Większość z nich może przejść obok niej obojętnie. Niestety. Dlatego wybierz trzy osoby, które wiesz, że są w stanie wpłacić złotówkę i przekazać dalej informację o zbiórce, jeśli to Ty wyślesz im prośbę.

3. Link do Ciebie wrócił? To znaczy, że osoba która Ci go wysłała uważa, że jesteś kimś o wielkim sercu. Możesz wpłacić ponownie, nie musisz, ale po prostu „podaj dalej” – czytamy w opisie zbiórki.

Link do zbiórki oryginalnej: www.siepomaga.pl/lenka

Link do zbiórki „Podaj dalej”: www.siepomaga.pl/podajdalejeksperyment

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x