fbpx
3 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Przejechał przez chodnik, zaparkował na schodach

reklama

W tym nietypowym miejscu jeden z olsztyńskich kierowców zdecydował się zostawić swoje auto. Jak się okazało, wsiadł on za kółko w stanie znacznej nietrzeźwości. 

Podejrzanie zachowującego się kierowcę zauważyli we wtorek (5.01) strażnicy miejscy, którzy patrolowali rejon targowiska przy ul. Kolejowej. Kierujący mazdą najpierw przejechał po chodniku, a potem zatrzymał się na znajdujących się przy nim schodach. Mimo dokonania tego manewru wyjście z auta okazało się już dla mężczyzny nie lada problemem.

Po przeprowadzonej kontroli ustalono, że miał 2,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak tłumaczył, chciał zaparkować w mieszczącej się około 2 metry bliżej zatoce postojowej – podaje Straż Miejska z Olsztyna. – Na szczęście żaden pieszy nie szedł w tym czasie po chodniku.

reklama

Sprawę przejęła już Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mario

trzeźwi też parkują jak po % zwłaszcza ci co mają dużo $