fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa. Został pochowany w stroju kibica Stomilu

Wiadomości Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa. Został pochowany w stroju kibica Stomilu

Uroczystości miały miejsce w kaplicy na ul. Mariańskiej. Na pogrzebie pojawiło się wielu kibiców Stomilu.

O godzinie 14:15 w kaplicy przy ul. Mariańskiej odbyły się uroczystości pogrzebowe zamordowanego w zeszłym tygodniu Filipa Kluczewskiego. Przypomnijmy, że 27-latek został zadźgany nożem przez 32-letniego Gruzina i zmarł w czwartek (22.10) w szpitalu. Pisaliśmy o tym tutaj: Morderstwo Filipa. Policja publikuje pierwsze nagranie z monitoringu. Te osoby są poszukiwane! Znasz ich?Morderstwo Filipa. Policja publikuje pierwsze nagranie z monitoringu. Te osoby są poszukiwane! Znasz ich?Morderca Filipa schwytany? Dotarliśmy do informacji kim jest zatrzymany mężczyzna.

Na uroczystość pogrzebową poza rodziną i znajomymi Filipa, przybyło wielu kibiców Stomilu. Mężczyzna był fanem olsztyńskiego klubu i wielu Stomilowców przybyło by go pożegnać. Uroczystości zakończyły się na cmentarzu komunalnym w Dywitach.

Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa Odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 7

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x