fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Morderstwo Filipa. Policja publikuje pierwsze nagranie z monitoringu. Te osoby są poszukiwane! Znasz ich?

Wiadomości Morderstwo Filipa. Policja publikuje pierwsze nagranie z monitoringu. Te osoby są poszukiwane!...

Olsztyńscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul. Krasickiego w Olsztynie.

AKTUALIZACJA:

Morderca Filipa schwytany? Dotarliśmy do informacji kim jest zatrzymany mężczyzna

W wyniku zdarzenia doszło do poważnego uszkodzenia ciała 27-latka, który po kilku dniach zmarł w szpitalu. Funkcjonariusze publikują nagranie z monitoringu z wizerunkiem osób, które mogą posiadać wiedzę na temat tego tragicznego zdarzenia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia zaistniałego w nocy z soboty na niedzielę (17/18.10.2020) około godz. 2:00 na ul. Krasickiego w Olsztynie. W nieustalonych okolicznościach doszło wówczas do uszkodzenia ciała 27-latka. Niestety mężczyzna po kilku dniach w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe.


Policjanci prowadzący sprawę dotarli do nagrań z monitoringu, które zarejestrowały dwie osoby przebywające w czasie zdarzenia w jego w pobliżu, w związku z czym mogą one posiadać istotną wiedzę na temat jego okoliczności.

Osoby, które rozpoznają utrwaloną na nagraniu parę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji. W dalszym ciągu zwracamy się również z apelem do wszystkich osób, które tej nocy w tym czasie poruszały się pieszo lub przejeżdżały ulicą Krasickiego na odcinku od ul. Barcza do ul. Boenigka w Olsztynie i były bezpośrednio świadkami tego zdarzenia lub posiadają istotne informacje z nim związane, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 505 034 223 lub 47 73 134 24.

Filip przegrał walkę w szpitalu. Nożownik z Jarot nadal się ukrywa. Czy uda się złapać mordercę?

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 3
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x