19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Morderstwo Filipa. Policja publikuje pierwsze nagranie z monitoringu. Te osoby są poszukiwane! Znasz ich?

WiadomościMorderstwo Filipa. Policja publikuje pierwsze nagranie z monitoringu. Te osoby są poszukiwane!...

Olsztyńscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul. Krasickiego w Olsztynie.

reklama

AKTUALIZACJA:

Morderca Filipa schwytany? Dotarliśmy do informacji kim jest zatrzymany mężczyzna

reklama

W wyniku zdarzenia doszło do poważnego uszkodzenia ciała 27-latka, który po kilku dniach zmarł w szpitalu. Funkcjonariusze publikują nagranie z monitoringu z wizerunkiem osób, które mogą posiadać wiedzę na temat tego tragicznego zdarzenia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia zaistniałego w nocy z soboty na niedzielę (17/18.10.2020) około godz. 2:00 na ul. Krasickiego w Olsztynie. W nieustalonych okolicznościach doszło wówczas do uszkodzenia ciała 27-latka. Niestety mężczyzna po kilku dniach w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe.


Policjanci prowadzący sprawę dotarli do nagrań z monitoringu, które zarejestrowały dwie osoby przebywające w czasie zdarzenia w jego w pobliżu, w związku z czym mogą one posiadać istotną wiedzę na temat jego okoliczności.

reklama

Osoby, które rozpoznają utrwaloną na nagraniu parę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji. W dalszym ciągu zwracamy się również z apelem do wszystkich osób, które tej nocy w tym czasie poruszały się pieszo lub przejeżdżały ulicą Krasickiego na odcinku od ul. Barcza do ul. Boenigka w Olsztynie i były bezpośrednio świadkami tego zdarzenia lub posiadają istotne informacje z nim związane, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 505 034 223 lub 47 73 134 24.

Filip przegrał walkę w szpitalu. Nożownik z Jarot nadal się ukrywa. Czy uda się złapać mordercę?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane