5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Ma zdeformowane ręce i nogi. Przeszedł 20 operacji. Pobił go brat i wpadł w depresję. Potrzebuje pomocy

WiadomościMa zdeformowane ręce i nogi. Przeszedł 20 operacji. Pobił go brat i...

Marcin Skowroński przeszedł w swoim życiu już 20 operacji. Znalazł się teraz w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje państwa pomocy.

reklama

“Nazywam się Marcin Skowroński mam 26 lat od młodych lat stwierdzono u mnie łamliwość kości w swoim życiu przeszedłem już 20 operacji. To operacje ze względu na złamania moje ręce i nogi są zdeformowane 31 stycznia tego roku zostałem pobity przez brata trafiłem do szpitala w Ciechanowie przeprowadzono u mnie operacje lewego oka lekarze robili co mogli wzroku nie udało się przywrócić jestem ślepy na lewe oko do tego pojawiła się u mnie depresja. Utrzymuje się z renty socjalnej w wysokości 878 zł plus zasiłek pielęgnacyjny w kwocie 215 zł. Od nie dawna założyłem zbiórkę na pomagam.pl pieniążki które zebrałem na zbiórce przeznaczyłem na leki rehabilitację i podstawowe środki które są potrzebne człowiekowi w codziennym użytku” – pisze do nas pan Marcin.

Pomóc można wpłacając dowolną kwotę na stronie: www.pomagam.pl/marcin94

reklama

Marcin prosi o pomoc. Zbiórka dla chorego mężczyzny

Marcin prosi o pomoc. Zbiórka dla chorego mężczyzny

“Na dzień dzisiejszy na zbiórce którą prowadzę mam do wypłaty 0 zł dziś rano otrzymałem pismo że w ciągu 14 dni mam zapłacić 1640 zł za wynajmowane mieszkanie nie stać mnie opłacić takiej kwoty boje się że pójdę na bruk. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc”.

reklama

Marcin prosi o pomoc. Zbiórka dla chorego mężczyzny

Pan Marcin prowadzi zbiórkę za pośrednictwem strony pomagam.pl. Na ten moment udało mu się zebrać ponad 38 tys. zł. wpłaconych przez prawie 2 tysiące osób. Pomóc można wpłacając dowolną kwotę na stronie: www.pomagam.pl/marcin94

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia