18 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Jezus wrócił do Olsztyna

OlsztynJezus wrócił do Olsztyna

Na ulicy Dworcowej w Olsztynie we wrześniu pojawił się tajemniczy billboard z Jezusem Chrystusem. Teraz kampania reklamowa ponownie wróciła do Olsztyna. Reklama tym razem jest na ul. Obrońców Tobruku.  

reklama

O postawionym billboardzie pisaliśmy dla was tutaj: Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie. Jak się okazało, jest to ogólnopolska akcja zorganizowana przez Radio Chrystusa Króla z Chicago. Na olsztyńskim plakacie widnieje hasło: „Panie ratuj nas Giniemy. Nie pokładajmy nadziei w ludziach tylko w Bogu. Jezus Chrystus królem Polski”

reklama

Takie plakaty pojawiły się również w: Warszawie, Częstochowie, Łodzi, czy Gdańsku. Radio za pośrednictwem plakatów chce ewangelizować Polskę. Same billboardy mają wisieć do czasu święta Chrystusa Króla, które w tym roku wypada 22 listopada.

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane