fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 30 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Jeździł BMW na skradzionych tablicach oraz z marihuaną. To jednak nie wszystko

Wiadomości Jeździł BMW na skradzionych tablicach oraz z marihuaną. To jednak nie wszystko

Policjant ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej osobówkę, która w obszarze zabudowanym jechała z prędkością ponad 70 km/h. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusz ustalili, że 38 letni kierowca nie posiada prawa jazdy. Ponadto okazało się, że auto ma skradzione tablice rejestracyjne oraz posiada narkotyki. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W niedzielę (tj. 20.09.2020 r.) około godz. 08:45 policjant ruchu drogowego, w Lidzbarku Warmińskim na ul. Orneckiej, zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki BMW. Powodem kontroli był fakt, iż kierujący jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 72 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Za kierownicą BMW siedział 38-letni mieszkaniec Bartoszyc.

W trakcie kontroli drogowej funkcjonariusz ustalił, że kierowca nie posiada prawa jazdy bo zostały mu zatrzymane w 2016 roku. To jednak nie był koniec interwencji. W trakcie sprawdzania tablic rejestracyjnych pojazdu okazało się że są kradzione a nalepka kontrolna na szybie jest zaklejona taśmą. Nadto w bagażniku znajdowały właściwe tablice rejestracyjne od pojazdu oraz jeszcze jeden komplet tablic, które jak się później okazało też zostały skradzione. Ich właściciel nawet nie wiedział o ich utracie, został powiadomiony przez o tym fakcie przez Policję.

W trakcie dokładnego przeszukania pojazdu policjant odnalazł też zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzone badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana. Dodatkowe narkotyki zostały też odnalezione w jego miejscu zamieszkania.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Prawdopodobnie fałszywe tablice służyły mu do kradzieży paliwa ze stacji benzynowych na terenie województwa. Lidzbarscy policjanci przy współpracy funkcjonariuszy z innych komend wyjaśnią okoliczności kradzieży ze stacji benzynowych.

Wczoraj (tj. 22.09.2020 r.) Prokurator Rejonowy zastosował wobec 38-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Wkrótce mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x