2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 68-latka

DziałdowoPolicja wyjaśnia przyczyny śmierci 68-latka

Jego ciało zostało wyłowione z jeziora Rumian na terenie gminy Rybno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wypłynął na ryby. Po kilku godzinach jego kolega zauważył na jeziorze wywróconą łódkę.

reklama

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w sobotę (22.08) w godzinach porannych mężczyzna wyszedł z domku letniskowego i wypłynął na ryby. Kiedy nie odbierał telefonu od żony, ta skontaktowała się z jednym z jego znajomych, prosząc o pomoc w ustaleniu, gdzie mąż może się znajdować. Po południu, podczas pobytu nad wodą, mężczyzna zauważył wywróconą łódkę. Próbował skontaktować się z kolegą, ale bezskutecznie. Zaniepokojony zadzwonił na policję i zgłosił jego zaginięcie.

Na miejsce skierowano policyjny patrol i straż pożarną. Jednostki Straży Pożarnej z Rybna, Działdowa i Olsztyna prowadziły akcję poszukiwawczo-ratunkową na jeziorze i jego brzegach – relacjonują funkcjonariusze KWP Olsztyn. – W niedługim czasie płetwonurkowie odnaleźli i wyłowili ciało mężczyzny. Lekarz na miejscu stwierdził zgon 68-Letniego mieszkańca Warszawy.

reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia