fbpx
20 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Uderzył w słup oświetleniowy. Kierowca zakleszczył się w pojeździe

reklama
Wyślij przez
0

W Suszu na ulicy Koszarowej doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki Opel Vectra podczas jazdy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup oświetleniowy.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej kierujący znajdował się zakleszczony w pojeździe a pasażer poza pojazdem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, oraz wykonaniu dostępu do poszkodowanego za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, ewakuacji poszkodowanego z pojazdu i przekazaniu go ZRM.

Kierujący i pasażer zostali przewiezieni przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Zadysponowano: GBARt, GBA OSP Susz, GBA, GCBA JRG Iława, Policja x2, ZRM x2.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze