fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Szkoła i kościół w Olsztynie zamknięte. Ksiądz, który uczył religii ma koronawirusa

reklama
Wyślij przez
0

Nie tylko uczył dzieci religii w szkole, ale jest również aktywnym duchowym w pobliskiej parafii. 

Pisaliśmy dla was o zarażeniu w olsztyńskim Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych. Początkowo sądzono, że chodzi o nauczyciela, z racji na to, że dzieci nie mogły rano dostać się do szkoły. Jak się okazało, zakażony jest ksiądz, który uczy religii w szkole.

Konsekwencje tego mogą być poważne. Duchowny przynależy do pobliskiej parafii na ul. Morskiej. Kościół, w którym służy duchowny, również został zamknięty. Na karteczce wywieszonej na drzwiach parafii Matki Bożej Saletyńskiej przy ulicy Morskiej czytamy:

reklama

„Kościół zamknięty do odwołania”


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze