fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kolejna duża szkoła w Olsztynie przechodzi na nauczanie zdalne. Jest podejrzenie koronawirusa

Koronawirus Kolejna duża szkoła w Olsztynie przechodzi na nauczanie zdalne. Jest podejrzenie koronawirusa

We wtorek (15.09) rano, Zespół Szkół Elektronicznych w Olsztynie wydał komunikat o podejrzeniu wykrycia zakażenia koronawirusem w placówce.

„W związku z podejrzeniem zakażenia wirusem COVID-19, w dniu dzisiejszym szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Uczniowie, którzy rozpoczęli zajęcia w godzinach porannych muszą wrócić do domów. W związku z tym, rodzice uczniów niepełnoletnich proszeni są o odebranie dzieci ze szkoły. Uczniowie mieszkający w bursie (uczniowie Technikum nr 6) proszeni są o opuszczenie bursy i powrót do domów.

O dalszych decyzjach będziemy informować w kolejnych komunikatach” – czytamy na stronie szkoły.

W poniedziałek informowaliśmy o dwóch przypadkach zakażeń w szkołach podstawowych: Cała szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Koronawirus u nauczyciela.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x