fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Dwóch kierowców miało ponad 3 promile alkoholu w organizmie

reklama

Policjanci z Ełku i Nidzicy zatrzymali kierowców, którzy kompletnie pijani prowadzili auta. Kierowca zatrzymany w Ełku miał 3,5 promila, a kierowca spod Nidzicy – 3,6 promila alkoholu w organizmie.

Kierowca z gminy Nidzica mając 3,6 promila alkoholu w organizmie jechał fiatem drogą wojewódzką między Nidzicą a Robaczewem. W pewnym momencie uderzył w znak drogowy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce tej kolizji stwierdzili, że kompletnie pijany kierowca nie ma uprawnień do prowadzenia auta. Zatrzymany ma 26 lat.

Kolejnego pijanego kierowcę pomogli zatrzymać inni kierowcy, którzy jadąc drogą krajową nr 16 zwrócili uwagę na BMW, które jechało zygzakiem i co jakiś czas „łapało” pobocze. Kierowcy zatrzymali samochód i uniemożliwili BMW dalszą jazdę, na miejsce wezwali policję. Okazało się, że samochód prowadził 42-latek, który jechał z Gdyni do Ełku i po drodze pił alkohol. Policjanci od razu zabrali mu prawo jazdy.

reklama

Obaj zatrzymani kierowcy odpowiedzą przed sądem.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze