23 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Koronawirus w Biedronce!

OlsztynKoronawirus w Biedronce!

Jak się własnie okazało pracownik Biedronki ma pozytywny wynika na koronawirusa. Klienci są w panice. Rzecznik sklepów uspokaja.

reklama

Pracownicy sklepu poinformowali o tym fakcie Gazetę Olsztyńską. Według nich market nie został zdezynfekowany i nikt nie trafił na kwarantannę. Osoba miała się zakazić na weselu które odbyło się 29 sierpnia. Miała normalnie pracować, a nawet utrzymywać relacje z pracownikami innych Biedronek z Olsztyna.

Dziennikarze Gazety Olsztyńskiej skontaktowali się z biurem prasowym biedronki. Według nich sytuacja wygląda inaczej: – Działamy zawsze w oparciu o obowiązujące przepisy oraz w zgodzie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Tak było też w przypadku naszego sklepu przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie. Ze względu na pozytywny wynik testu u jednego z pracowników tej placówki osoby, które miały z nim bezpośredni kontakt zostały poddane kwarantannie, co jest ścisłą realizacją wytycznych Sanepidu – czytamy w przesłanym komunikacie. – Ponadto z naszej inicjatywy sklep zostanie poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i dokonywanie zakupów w nim nie łączy się z ryzykiem – poinformowała Gazetę Olsztyńską Anna Szuba, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane