reklama
Motocyklista trafił do szpitala. Po wypadku DK 51 zablokowana
Motocyklista trafił do szpitala po wypadku na DK 51, gdzie najechał na tył samochodu osobowego. Droga została zablokowana, a policja wprowadziła objazdy.
reklama
0 komentarzy
Najlepsze
reklama
reklama