fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Tajemnicza ciężarówka „ochlapywała” samochody niezidentyfikowaną substancją

Kurier Extra Tajemnicza ciężarówka "ochlapywała" samochody niezidentyfikowaną substancją

Po Olsztynie jeździła tajemnicza ciężarówka, która „ochlapywała” przejeżdżające obok samochody niezidentyfikowaną substancją.

Czytelnicy napisali do nas w sprawie sytuacji, która miała miejsce wczoraj (03.09) w godzinach popołudniowych. Samochód ciężarowy jeździł po ulicach Olsztyna i z rury zamontowanej na dachu kabiny „spryskiwał” otoczenie:

TIR widziany był ul. Piłsudskiego, a także Obiegowej. Pojazd po ochlapaniu aut, zostawiał na nich widoczne czarne plamy. Jedna z czytelniczek twierdzi, że dziwna substancja pochodziła z rury zamontowanej na dachu pojazdu:

Ciężarówka z wydechem na „suficie” wszystkich ochlapała. Nic więcej nie zauważyłyśmy przez te mglę, bo najpierw myślałyśmy, że pali się ciężarówka i trzeba ewakuować się stąd, ale nie było jak zawrócić. Dym jak z lokomotywy, przesłaniał w ogóle widok ciężarówki” – przekazała nam czytelniczka. – Ta substancja jest strasznie trudna do uśnięcia – dodała.

Czym była tajemnicza substancja, która pozostała na samochodzie?

Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a

Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a

Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a
Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

10 KOMENTARZE

  1. Gość na pewno był na rozładunku pod centaurusem. I chyba w pełni świadom co się dzieje z jego autem bo jak już się zatrzymał na glowackiego to pod nim rozłożone było w cholerę kartonów które z czasem zalewały się olejem .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: