fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 24 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Tajemnicza ciężarówka „ochlapywała” samochody niezidentyfikowaną substancją

Kurier Extra Tajemnicza ciężarówka "ochlapywała" samochody niezidentyfikowaną substancją

Po Olsztynie jeździła tajemnicza ciężarówka, która „ochlapywała” przejeżdżające obok samochody niezidentyfikowaną substancją.

Czytelnicy napisali do nas w sprawie sytuacji, która miała miejsce wczoraj (03.09) w godzinach popołudniowych. Samochód ciężarowy jeździł po ulicach Olsztyna i z rury zamontowanej na dachu kabiny „spryskiwał” otoczenie:

TIR widziany był ul. Piłsudskiego, a także Obiegowej. Pojazd po ochlapaniu aut, zostawiał na nich widoczne czarne plamy. Jedna z czytelniczek twierdzi, że dziwna substancja pochodziła z rury zamontowanej na dachu pojazdu:

Ciężarówka z wydechem na „suficie” wszystkich ochlapała. Nic więcej nie zauważyłyśmy przez te mglę, bo najpierw myślałyśmy, że pali się ciężarówka i trzeba ewakuować się stąd, ale nie było jak zawrócić. Dym jak z lokomotywy, przesłaniał w ogóle widok ciężarówki” – przekazała nam czytelniczka. – Ta substancja jest strasznie trudna do uśnięcia – dodała.

Czym była tajemnicza substancja, która pozostała na samochodzie?

Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a

Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a

Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a
Co rozpylała ciężarówka na ulicach Olsztyna? Niepokojące nagranie TIR-a

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


10 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

10
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x