fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Trzymiesięczny kociak potrzebuje pomocy. Ruszyła zbiórka na operację „Amelki”

Wiadomości Trzymiesięczny kociak potrzebuje pomocy. Ruszyła zbiórka na operację "Amelki"

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczytnie uruchomiło zbiórkę na operację dla młodej kotki. W jej kręgosłupie znajduje się śrut, ktoś próbował ją zabić.

Trzymiesięczny kociak potrzebuje pomocy. Ruszyła zbiórka na operację „Amelki”
Autor zdjęcia: TOZ Szczytno

Na fanpage’u organizacji pojawiła się dramatyczna prośba o pomoc w obliczu tragedii, która spotkała małego kotka o imieniu „Amelka”:

„Z wielu złych opcji mamy nadzieję, że może to połamana miednica i 6 tygodni klatkowania postawi kotkę na nogi. Badanie rtg w dolnej części kręgosłupa nie pokazuje złamania. Natomiast prześwietlenie całego kręgosłupa wprawia nas w osłupienie – AMELKA W KRĘGOSŁUPIE MA ŚRUT!!! Ktoś zrobił sobie z tego kociego, ufnego dziecka żywą tarczę, chciał zabić, a to dziecko uciekło gdzieś w zarośla ile sił w przednich nóżkach” – czytamy na stronie TOZ Szczytno.

Towarzystwo stoi przed zatrważającą decyzją. Kaleką kotkę można spróbować zoperować, w specjalistycznej klinice w Gdyni lub będzie trzeba ją uśpić. Kwota, która potrzebna jest na diagnozę, operację i dalszą opiekę oraz pobyt w klinice to około 8 tysięcy złotych. Potrzebna jest państwa pomoc by utrzymać „Amelkę” przy życiu.

Link do zbiórki: zrzutka.pl/pa5wxd

Pozostałe metody płatności:
Przelew tradycyjny: 48 8838 0005 2001 0100 1330 0001 – „OPERACJA KOTKI AMELKI”
PayPal: [email protected]

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: