fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Pierwszy powiat z województwa warmińsko-mazurskiego w żółtej strefie!

Wiadomości Pierwszy powiat z województwa warmińsko-mazurskiego w żółtej strefie!

Mamy łącznie 18 powiatów w strefach czerwonej i żółtej; w czerwonej Nowy Sącz oraz powiaty: nowotarski, wieluński, łowicki, pajęczański, kolski i lipski – poinformował w czwartek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

„W kategorii czerwonej znalazły się powiat nowotarski i Nowy Sącz, w województwie małopolskim. Powiat wieluński, łowicki i pajęczański; łowicki i pajęczański wchodzą ze strefy żółtej. Powiat lipski w woj. mazowieckim, powiat kolski w woj. wielkopolskim wchodzi z kategorii zielonej” – mówił Kraska.

Jak dodał, w kategorii żółtej znalazły się: w woj. śląskim – powiat rybnicki (wcześniej był w kategorii czerwonej), kłobucki (wcześniej w zielonej). W woj. małopolskim – powiat tatrzański, nowosądecki (wcześniej w kategorii czerwonej). Ponadto powiat limanowski oraz Kraków wchodzą z kategorii zielonej.

W woj. podkarpackim na liście pozostaje powiat przemyski. Na Mazowszu powiat żuromiński wchodzi z kategorii zielonej.

Kraska dodał, że w woj. pomorskim na liście pojawił się powiat kartuski (wcześniej w kategorii zielonej). W woj. świętokrzyskim – powiat konecki (z kategorii zielonej). W woj. warmińsko-mazurskim – powiat bartoszycki (wcześniej w kategorii zielonej).

„Łącznie mamy w obu kategoriach 18 powiatów – siedem w kategorii czerwonej i 11 – żółtej” – podsumował Kraska.

Pierwszy powiat z województwa warmińsko-mazurskiego w żółtej strefie!

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x