fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Ponad 30 interwencji strażaków po burzach

Wiadomości Ponad 30 interwencji strażaków po burzach

Ponad 30 razy interweniowali strażacy usuwając skutki burz, które przeszły w środę nad Warmią i Mazurami. Dotychczas nie było żadnych zgłoszeń o poszkodowanych osobach – podała straż pożarna.

Jak poinformował  mł. bryg. Grzegorz Jakubowski z warmińsko-mazurskiej PSP, większość zgłoszeń związanych z pogodą dotyczyła drzew i konarów połamanych przez silny wiatr. W środę do wieczora w regionie było około 30 takich interwencji. Najwięcej w okolicach Ostródy, Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego i Bartoszyc.

Strażacy wypompowali wodę z pięciu – podtopionych podczas ulewnego deszczu – piwnic i budynków oraz hali produkcyjnej w powiecie bartoszyckim.

Do tej pory warmińsko-mazurska PSP nie odnotowała zgłoszeń o jakichkolwiek osobach poszkodowanych z powodu burzy.

Według danych Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olsztynie, w środę przed godz. 21 prądu nie miało około 300 odbiorców w okolicach Olsztyna. Awarie są usuwane na bieżąco.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x