fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kolejne próby kradzieży Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej

Kurier Extra Kolejne próby kradzieży Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej

Od dłuższego czasu nowe hulajnogi miejskie, które szybko stały się hitem Olsztyna, stały się również celem wandali i złodziei. Doszło do kolejnych prób kradzieży.

Do obu sytuacji doszło w poniedziałek (24.08). Pierwsza miała miejsce nad ranem, przy rondzie na ul. Artyleryjskiej. Hulajnoga, która była zaparkowana w tamtej okolicy zaczęła się przemieszczać w stronę ogródków działkowych, a następnie straciła sygnał. Jak się okazało, sprawca zerwał jeden z modułów GPS. Pojazd włączył swój system alarmowy, a wandal uciekł, wyrzucając ją w krzaki. Straty wyceniono na kilkaset złotych.

Drugie zdarzenie miało miejsce na ul. Sielskiej. W nocy, ktoś zapakował hulajnogę, która stała na przystanku autobusowym, do samochodu i odjechał w stronę Gietrzwałdu. Po przetransportowaniu jej do Gietrzwałdu, porzucił ją na przeciwko sanktuarium Matki Boskiej.

Oba zdarzenia zostały zgłoszone na policję, sprawcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Przypomnijmy, że nie są to pierwsze tego typu akty wandalizmu. O poprzednich pisaliśmy tutaj:

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: