23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Narkotykowa transakcja przerwana przez policję

WiadomościNarkotykowa transakcja przerwana przez policję

Policjanci kryminalni w sobotę (15.08.20r.) zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu jednego z nich ujawniono i zabezpieczono torebki foliowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Drugi z nich posiadał przy sobie również takowe środki odurzające.

reklama
Narkotykowa transakcja przerwana przez policję narkotyki Wiadomości, Szczytno
Autor zdjęcia: KPP Szczytno

Policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej, w sobotę (15.08.2020r.) w Szczytnie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanego o posiadanie narkotyków. Spotkali się oni na terenie miasta w celu dokonania transakcji. Podczas podjętych czynności jeden z nich zaczął uciekać. Przy współpracy z policjantami patrolu interwencyjnego został zatrzymany. 25-letni mieszkaniec Szczytna miał w swoim miejscu zamieszkania biały proszek i susz rośliny. Ujawniono w mieszkaniu również wagę, która służyła do rozdzielania zabronionego towaru. Natomiast 21-letni mieszkaniec Szczytna miał przy sobie również substancje zabronione. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów narkotykowych okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to amfetamina oraz marihuana.

Prowadzone działania operacyjne policjantów wydziału kryminalnego zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej szczycieńskiej jednostki pozwoliły postawić mężczyznom zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jeden z nich usłyszał również zarzut udzielania substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, za co grozi dodatkowa kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
typ
20 sierpnia 2020 23:33

Żałosne mamy to prawo, żałosne, zuli tez tak ganiają, plujących na ulicach i innych bandytów co na czerwonym przechodzą, zacznijcie się wkoncu zajmować z tym co trawie to społeczeństwo a nie z pchełkami

co nie
19 sierpnia 2020 23:39

Brawo anty-narkotykówka zatrzymaliście złoczyńców którzy okradają skarb państwa ale na jaką kwote 100zł??

Polecane
Ogłoszenia