23 C
Olsztyn
poniedziałek, 5 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Narkotykowa transakcja przerwana przez policję

WiadomościNarkotykowa transakcja przerwana przez policję

Policjanci kryminalni w sobotę (15.08.20r.) zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu jednego z nich ujawniono i zabezpieczono torebki foliowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Drugi z nich posiadał przy sobie również takowe środki odurzające.

reklama
Narkotykowa transakcja przerwana przez policję narkotyki Wiadomości, Szczytno
Autor zdjęcia: KPP Szczytno

Policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej, w sobotę (15.08.2020r.) w Szczytnie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanego o posiadanie narkotyków. Spotkali się oni na terenie miasta w celu dokonania transakcji. Podczas podjętych czynności jeden z nich zaczął uciekać. Przy współpracy z policjantami patrolu interwencyjnego został zatrzymany. 25-letni mieszkaniec Szczytna miał w swoim miejscu zamieszkania biały proszek i susz rośliny. Ujawniono w mieszkaniu również wagę, która służyła do rozdzielania zabronionego towaru. Natomiast 21-letni mieszkaniec Szczytna miał przy sobie również substancje zabronione. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów narkotykowych okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to amfetamina oraz marihuana.

Walka z przestępczością narkotykową w Olsztynie. Sukces policji

Prowadzone działania operacyjne policjantów wydziału kryminalnego zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej szczycieńskiej jednostki pozwoliły postawić mężczyznom zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jeden z nich usłyszał również zarzut udzielania substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, za co grozi dodatkowa kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
typ
20 sierpnia 2020 23:33

Żałosne mamy to prawo, żałosne, zuli tez tak ganiają, plujących na ulicach i innych bandytów co na czerwonym przechodzą, zacznijcie się wkoncu zajmować z tym co trawie to społeczeństwo a nie z pchełkami

co nie
19 sierpnia 2020 23:39

Brawo anty-narkotykówka zatrzymaliście złoczyńców którzy okradają skarb państwa ale na jaką kwote 100zł??

Popularne
Ogłoszenia
Zlikwidowana plantacja konopi w Olsztynku. Pomogła KMZB
Zlikwidowana plantacja konopi w Olsztynku. Pomogła KMZB