fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Narkotykowa transakcja przerwana przez policję

reklama
Wyślij przez
0

Policjanci kryminalni w sobotę (15.08.20r.) zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu jednego z nich ujawniono i zabezpieczono torebki foliowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Drugi z nich posiadał przy sobie również takowe środki odurzające.

Autor zdjęcia: KPP Szczytno

Policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej, w sobotę (15.08.2020r.) w Szczytnie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanego o posiadanie narkotyków. Spotkali się oni na terenie miasta w celu dokonania transakcji. Podczas podjętych czynności jeden z nich zaczął uciekać. Przy współpracy z policjantami patrolu interwencyjnego został zatrzymany. 25-letni mieszkaniec Szczytna miał w swoim miejscu zamieszkania biały proszek i susz rośliny. Ujawniono w mieszkaniu również wagę, która służyła do rozdzielania zabronionego towaru. Natomiast 21-letni mieszkaniec Szczytna miał przy sobie również substancje zabronione. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów narkotykowych okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to amfetamina oraz marihuana.

reklama

Prowadzone działania operacyjne policjantów wydziału kryminalnego zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej szczycieńskiej jednostki pozwoliły postawić mężczyznom zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jeden z nich usłyszał również zarzut udzielania substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, za co grozi dodatkowa kara do 3 lat pozbawienia wolności.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama
źródłoKPP Szczytno

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze