6 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Agresywny rowerzysta najpierw skopał potem rzucił rowerem w auto pod Galerią Warmińską

WiadomościAgresywny rowerzysta najpierw skopał potem rzucił rowerem w auto pod Galerią Warmińską

Newy na drodze ponoszą zazwyczaj kierowców. W tym wypadku jednak, chodziło o rowerzystę, który rowerem zaatakował samochód.

reklama

Na filmie widać jak zdenerwowany mężczyzna, prowadzący rower, krzyczy na kierowce stojącego na światłach w aucie. Sytuacja ma miejsce na drodze al. Sikorskiego, obok Galerii Warmińskiej. Po chwili rozmowy, rowerzysta odchodząc kopie w uchylone drzwi kierowcy, a następnie napastuje je swoim rowerem. Na doprawienie, kopnął w lusterko kierowcy, łamiąc je przy tym.

Według świadków zdarzenia, nie było niczego co mogło sprowokować mężczyznę do takiego zachowania. Nikt z przechodniów, ani świadków w samochodach, nie zareagował na agresję mężczyzny.

reklama

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez FB m.me/twojkurierolsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

16 KOMENTARZY

16 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lolek
30 marca 2021 06:26

Heh, jeśli nawet kierowca zawinił wcześniej to nic nie uprawnia kogokolwiek do agresji… Czy na prawdę to trzeba tłumaczyć???

Radek
20 sierpnia 2020 10:16

Nie ważne co kierowca zrobił bo rowerzysta nie jest uprawniony do samosądu. Powinien zgłosić na policję wykroczenie kierowcy jeżeli takowe było. Za swoje zachowanie dostanie rachunek za naprawę pojazdu to nauczy się trzymać nerwy na wodzy.

Polecane
Ogłoszenia