fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Agresywny rowerzysta najpierw skopał potem rzucił rowerem w auto pod Galerią Warmińską

Wiadomości Agresywny rowerzysta najpierw skopał potem rzucił rowerem w auto pod Galerią Warmińską

Newy na drodze ponoszą zazwyczaj kierowców. W tym wypadku jednak, chodziło o rowerzystę, który rowerem zaatakował samochód.

Na filmie widać jak zdenerwowany mężczyzna, prowadzący rower, krzyczy na kierowce stojącego na światłach w aucie. Sytuacja ma miejsce na drodze al. Sikorskiego, obok Galerii Warmińskiej. Po chwili rozmowy, rowerzysta odchodząc kopie w uchylone drzwi kierowcy, a następnie napastuje je swoim rowerem. Na doprawienie, kopnął w lusterko kierowcy, łamiąc je przy tym.

Według świadków zdarzenia, nie było niczego co mogło sprowokować mężczyznę do takiego zachowania. Nikt z przechodniów, ani świadków w samochodach, nie zareagował na agresję mężczyzny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez FB m.me/twojkurierolsztyn

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

15 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


15 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

15
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x