fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 9 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zniszczył samochód, bo był zły na właściciela

Pewien 31-latek był wkurzony i nietrzeźwy. Swoją złość wyładował na przypadkowo napotkanym samochodzie. Później policjantom tłumaczył, że „skopał audi, bo się wkurzył, że jego właściciel palił gumę”.

Wgniótł drzwi, wybił tylną szybę i rozbił tylne lampy. Właściciel pojazdu wycenił wartość poniesionej szkody na kwotę ponad 1000 złotych. Szczycieńscy kryminalni ustalili sprawcę zniszczenia mienia i wezwali go do komendy. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do postawionych mu zarzutów. Niebawem stanie przed sądem, gdyż za popełnione przestępstwo grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Szczycieńscy kryminalni od zeszłego tygodnia pracowali nad sprawą dotyczącą zniszczenia pojazdu marki Audi, zaparkowanego na jednym z osiedli w Szczytnie. Właściciel pojazdu wycenił wartość poniesionej szkody na kwotę ponad 1000 złotych. Jak ustalili szczycieńscy śledczy, sprawca poprzez kopanie i uderzanie w samochód dokonał wgniecenia drzwi prawych przednich, drzwi lewych przednich, wybicia tylnej szyby oraz rozbicia tylnych lamp.

W toku prowadzonych czynności operacyjnych kryminalni ustalili dane mężczyzny i w poniedziałek (13.07.2020) wezwali go do komendy. W trakcie przesłuchania 31-latek przyznał się do postawionych mu zarzutów. Dodał również, że żałuje tego, co zrobił, jednak był pod silnym działaniem alkoholu, a w dodatku właściciel pojazdu „wkurzył go, bo palił gumę”.

Mężczyzna niebawem stanie przed sądem, gdyż zgodnie z kodeksem karnym popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ŹródłoKWP Olsztyn

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...